Süsleme Pasta Oyunları

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut15 MB
  • Sürüm2.0.4
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciDevGameApp
Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz keyifli bir pasta süsleme oyunu.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz keyifli bir pasta süsleme oyunu.

Pasta yapmayı ve değişik tasarımlar uygulamayı seviyor iseniz bu oyun tam size göre bir oyun. Gerçek hayatta çılgın tasarımlar yapmak istiyor fakat bu denemeler sırasında pastayı ve malzemelerini ziyan etmek istemeyen siz kullanıcılarımız, Süsleme Pasta Oyunları oyununu Android tabanlı tüm cihazlarınıza yükleyerek pasta süsleme deneyimlerinizi sanal olarak yapabilirsiniz. Böylece bu oyun sayesinde ustalaşabilir ve kendi malzemelerinizi ziyan etmeden çılgın tasarımlara sahip olan pastalar yapabilirsiniz.

Oyunda arkadaşınızın doğum günü partisi var ve doğum günü pastasını sizin yapmanızı rica etti. Çünkü sizin yaratıcılık özelliğinize ve bu alandaki kabiliyetinize güveniyor. Siz de oyundaki malzemeler ile önce pastanızın pandispanyasını hazırlayacaksınız. Sonra da vanilya, çilek, kiraz, muz, krema, bitter ve beyaz çikolata, ahududu, kivi gibi zengin çeşitliliğe sahip ola tüm malzemelerden dilediğinizi kullanarak pastanızı süsleyebilir ve dilediğiniz kadar çok kat çıkabilirsiniz. Arkadaşınız size güveniyor. Onun bu güvenini boşa çıkarmamak için tüm marifetlerinizi kullanmalısınız. Üstelik bu eğlenceli pasta süsleme oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Süsleme Pasta Oyunları indir